قوانین سایت

به نام خدا
قوانين سايت آگهی موبايل
كلامی با مخاطب: اين روزها ودرعصر ارتباطات و پيشرفت علم و فناوری شاهد انواع طرح و ايده از سوی افراد مختلف جامعه و خصوصا افرادی كه دستی بر آتش اينگونه امور دارند بسيارديده می شود.
هركدام از انواع اين ايده ها در راستای بهبود سطح كيفی و معيشتی و بنا به درخواست متولی و سفارش دهنده و يا بصورت كاملا شخصی مورد بهره برداری قرار می گيرد . اما
شعار ما و اين سايت بدينگونه هست كه تا « نيازی مرتفع نشود فروشی در كار نيست»
سطح دسترسی افراد و استفاده كنندگان در هر زمينه ای وقتی ساده و آسان باشد می تواند يكی از نيازهای روزمره ما را حل كند.
بديهی است نظم و قانون درهركجا جزو يكی ازبارزترين نيازها در جهت تسهيل به خواسته ها می باشد.
سايت آگهی موبايل هم قطعا از اين مقوله مبرا نبوده ونياز به همكاری دوستان و كاربران محترمی دارد كه به نوعی درآن دخيل بوده و استفاده می كنند. در ذيل به تعدادی ازاين قوانين اشاره شده تا ما و شما را به اهدافمان نزديك و باعث تسهيل و پيشرفت در كارمان شود. از اينكه رعايت می كنيد پيشاپيش ممنون و متشكرم.
تعاريف
نام سايت : Agahimobile.com – Agahimobile.ir - Agahi2mobile.com – Agahi2mobile.ir
محتوای سايت: درج گروه های مختلف اعم ازمشاغل-ادارات-سازمان ها- نهادها- بنيادها – مراكززيارتی – سیاحتی و تفريحی و..... كه بصورت كاملا مجزا و تفكيك شده در اختياركاربرقرارمی گيرد.
كاربر: اتصال هرفردی به سايت از طريق اينترنت ازنظرآگهی موبايل كاربرمحسوب می شود.
عضو: هر كاربری كه نسبت به ثبت نام اقدام و پذيرفته شود عضو سايت تلقی می گردد.
نكات وقوانين اجرایی در سايت
1- آگهی موبايل اين حق را دارد تا بنا به صلاح ديد و مقتضای زمان نسبت به طرح قوانين جديد در سايت بصورت يكطرفه اقدام كند.
2- هيچ كاربری از جمله حقيقی و حقوقی خارج ازقوانين سايت نبوده و ازطرفی هيچ مورد اجباری در صورت عدم رضايت استفاده از سايت نيست و می توانند عدم همكاری را بصورت يكطرفه قطع كنند.
3- توافقات بعمل آمده در كليه ثبت نام ها كه از جمله تيك زدن فرم ها يعنی قبول شرايط و ضوابط حاكم بر سايت وحق هرگونه اعتراضی را كاربراز خود سلب می نمايد.
4- سركشی به قسمت اخبارسايت و همچنين قوانين سايت ازجمله استفاده كاربران بوده وهيچ عذری درعدم اطلاع رسانی پذيرفته نخواهد شد.
5- ما سعی می كنيم بهترين سرويس های خدماتی را در اختيار مشتريانمان قراردهيم. اما خرابی اينترنت و حوادثی از اين قبيل و همچنين قعطی سايت به هر دليلی برای آگهی موبايل و از اين دست موارد پيش بينی نشده مسئولیتی را متوجه مدير سايت آگهی موبايل نخواهد كرد.
6- هر نوع پريدن اطلاعات به هنگام انتقال داده ها ی شما كه موجب خسارات ريالی يا غير ريالی شود. پاسخگوی آن آگهی موبايل نخواهد بود. هرچند تمامی جوانب حداقلی را مراعات كرده و می كنيم.
7- آگهی موبايل می تواند هر نوع آگهی كه مغاير با قوانين جمهوری اسلامی و سايت به هر دليلی باشد بطور يكطرفه بلاك، حذف و يا ويرايش كرده و در صورت صلاحديد امكان نمايش دوباره را فراهم سازد.
8- تمامی آگهی های درج شده درسايت قبل از نمايش توسط كاربران پشتیبانی مطالعه و در صورت نياز، ويرايش و سپس فعال خواهند شد. ما آگهی ها را مشاهده كرده درستی آن را تایید ;كرده و شخص آگهی دهنده خود مسئول و پاسخگوی آن خواهد بود.
9- اهداف سايت جلب رضايت كاربران بوده ،همچنين رفع نياز و دادن سطح دسترسی به كاربران خود پس در خصوص هرآگهی و تبادل معاملاتی نسبت به درستی آگهی اطمينان لازم را نموده و سپس اقدام نماييد.
10- مديريت و پشتیبانی سايت حق هر گونه سركشی به پنل ها و محتوا ها را برای خود محفوظ داشته و در صورت مشاهده تخلف، نسبت به بلاك پنل فرد خاطی اقدام و در صورت نياز به دادن اطلاعات به مراجع جهت اعمال قانون انجام وظيفه خواهد كرد.
11- هرگونه سوء استفاده اسمی از سايت و... و دريافت مبلغ ازمشتری بطور يكطرفه از سوی كاربران بدون اطلاع قبلی و هماهنگی مكتوب تخلف بوده و بايد جوابگو باشند.
12- آگهی موبايل می تواند بسته به موضوعات كاری مختلف جهت اطلاع رسانی ازقبيل پيامك، ايميل، پيام های داخلی سايت و... نسبت به ارسال پيام اقدام نمايد. بديهی است عدم دريافت می تواند به دلايل مختلف باشد كه از سطح دسترسی ما خارج است پس مسئول آن آگهی موبايل نخواهد بود.
13-ما در اين سايت فعلا كالایی برای فروش نداريم و صرفا اطلاعات مشتريانی كه بصورت رایگان ثبت نام كرده اند در سايت در قسمت نيازمنديهای شهر و استان نمايش میدهیم و صحت آگهی ها را تاييد كرده و در صورت نياز مشتری از طريق اپليكيشن آگهی موبايل درقبال دريافت تعرفه دردسترس عموم قرارميدهيم ما صحت ایمیل ها و شماره تماسها را مورد بررسی قرارداده و نسبت به رفع آن به کاربر اطلاع رسانی می کنیم.بدیهی است کاربران نسبت به تعویض خطوط تلفن وآدرس های درج شده متعهد بوده و می باید بلافاصله اقدام به ویرایش نموده و اطلاع رسانی کنند ودر صورت عدم تطابق و گزارش ازسوی دیگر کاربران نسبت به حذف کاربر اقدام مقتضی بعمل خواهد آمد.
14- جمع آوری و ذخيره اطلاعات شخصی كاربران جهت استفاده شخصی و يا گروهی و با هر نيتی ممنوع می باشد و قابل پيگرد و پيگيری.
15- عدم درج كد كاربری بازارياب و يا اشتباهی تايپ كردن كد توسط مشتری بهنگام ثبت آگهی مسئولیتی متوجه آگهی موبايل نخواهد كرد و واريز پورسانت چون بدون دخالت دست و از طريق درگاه بانكی بصورت چند پرداختی می باشد قابل جبران و برگشت نيست.
16- امكان اعطاء ساب دامين در اين سايت فراهم شده تا صرفا كالا و مشاغل خود را معرفی نماييد. در صورت مشاهده هر نوع خلاف و يا دريافت گزارش خلاف بلافاصله بسته به موضوع اقدام مقتضی بدون اطلاع قبلی انجام خواهد شد.
17- هرنوع وجه پرداختی به آگهی موبايل از بابت عقدقراردادهای نمايندگی ، تبليغات و.... تا 72 ساعت قابل برگشت بوده و پس از آن به هيچ عنوان قابل برگشت نيست و طرف قرارداد حق هرگونه اعتراض و شكوائيه ای را از خود سلب می نمايد.
18- كاربران حق ارسال آگهی تكراری را نداشته و در صورت مشاهده پنل كاربری بدون اطلاع حذف و از دسترس خارج خواهد شد.
19- اطلاعات ثبت شده بهنگام هر نوع ثبت نامی، توسط خود شخص انجام می شود، پس هر گونه اشتباه و يا ايراد مستقيما مربوط به همان كاربر می باشد.
20- انتشار مطالبی كه از سوی مديريت سايت غير قانونی، مضر، تهديد آميز، توهين آميز، زبان آور، غيراخلاقی، افترا آميز، باعث جنجال آفرینی ، ساخت اسلحه و بمب ، منكرات و مبتذل باشد و همچنين مطالبی كه به نژاد، گروه و دسته خاصی توهين و....باشد. باعث اطلاع به مسئولان و حذف پنل كاربر و پيگيری خواهد بود.
21- هرگونه لينك كردن كه باعث وجود خرابی و انتشارويروس و از اين قبيل باشدممنوع بوده و حذف خواهد شد.
22- درصورتیكه از طرف اشخاص ثالث و يا كاربران سايت گزارش تخلف دريافت شود مورد تشويق قرارگرفته و همچنين فرد خاطی حذف خواهد شد.
23- ترویج اطلاعات سازماندهی شده و فعاليت های غيرقانونی به تشخيص مديريت سايت باعث حذف كاربرخواهد شد.
24- تمامی نمايندگان و بازارياب ها موظف به استفاده ازقوانين سايت بوده و هيچ استثنایی مورد قبول نيست و درصورت مشاهده تخلف، گزارش داده، و در صورتيكه خود تخلف كنند مورد پيگيری قرار خواهند گرفت و پنل شخصيشون از دسترس خارج و هيچ پورسانتی پرداخت نخواهد شد .
25- بديهی است در زمان بلاك بودن كاربربه هرمدت زمان و تحت هر دليلی تقاضایی برای عقب ماندگی و كارافتادن مورد قبول نبوده و فقط مادام كه كار می كنند پورسانت دريافت می كنند. وهرگونه تعامل و معامله شخصی خارج ازكارسايت ، ما بين نمايندگان و بازاريابان مربوط به طرفين معامله و ذينفعان بوده و به آگهی موبايل مربوط نمی شود.
26- درج هر گونه خبر وآگهی خارج از كارمعمول سايت، تخلف بوده و مسئوليت مستقيم آن متوجه فرد متخلف خواهد بود.
27- پنل های نمايندگی كه كمتر از 7 نفر(هفت) بازارياب ثبت كرده باشند درليست رندوم سايت قرارنميگيرند.
28- ثبت بازارياب و نماینده درپنل بمنزله تاييد آن بازارياب و نماینده نبوده و می بايد بهمراه فعاليت و همكاری نزديك باشد و صرفا فقط ثبت نام نباشد. درصورت مشاهده تيم پشتيبانی با آنان تماس گرفته و علت را جويا خواهد شددرصورتيكه موجه باشد ايرادی برای ادامه همكاری نيست درغير اينصورت بدون اجازه نمايندگان و بازاریابان آن شخص را حذف خواهند كرد و نماينده حق اعتراض ندارد. در صورتيكه طی سه بار تماس درسه روز پياپی موفق به تماس با شماره درج شده در پنل ميسرنباشد حذف خواهند گرديد.
29- وجوهاتی كه از طريق رندوم سايت به حساب بازارياب و نمايندگان واريز می شود درصورتيكه كمتراز90 آگهی در ماه برای هر بازارياب باشد آن مبلغ حذف خواهد شد و بحساب آنان واريز نخواهد شد و بعنوان كاربركم كارسايت شناخته شده و حذف خواهند گرديد و حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب خواهند نمود.
30- سياست های پشت پرده نمايندگان و پرداخت های اضافه و تشويقی و غيره به هيچ عنوان به آگهی موبايل مربوط نبوده و پاسخگوی فرد متضرر نخواهد بود.
31-هر نماينده می بايد حداقل مبلغ 30% ازدريافتی پورسانت خود را درپنل بازارياب اعمال كرده و مبلغ 5% هم بابت تشويق و يا ترغيب بازاريابان كم كارخود بكاربندد. بديهی است هر گونه قرارداد و وعده ای به گروه های بازاريابی بزرگ و تيم های مختلف و افراد خارج ازكارسايت و مديران بازرگانی آن مجموعه مربوط به آگهی موبايل نبوده و در صورت مشاهده بلافاصله پنل نماينده و يا بازارياب خاطی حتی با يك درصد اعمال بيشتر هم بسته خواهد شد و حق طلب هيچ مبلغ و وجوهی را بابت خسارت نخواهد داشت درهيچ زمينه ای.
32 - پنل نماینده در صورت عدم همکاری و ضعف درتبلیغ (هزینه تبلیغات و ...مربوط به نمایندگان می باشد )و جذب بازاریاب پس ازحداکثر4 ماه در صورت مشاهده کم کاری بسته و بدون اطلاع قبلی سلب نمایندگی شده و هیچ وجه پرداختی بابت هرچیزی باشد قابل برگشت و واخواهی نخواهد بود.
33- آگهی موبایل می تواند بسته به شرایط و زمان به هر تعداد اضافه و کم کردن نمایندگان کم کار اعطای نمایندگی داشته باشد و مبالغ دریافتی را کم و یا اضافه نموده و محدودیت خاصی ندارد.
34- حداكثرزمان تاييد آگهی ها جهت نمايش در سايت 48 ساعت خواهد بود.

ايجاب وقبول سفارش
مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه " یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد " ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاين نیز قراردادی است که از طریق "داده پیام" منعقد می گردد.

ايجاب وقبول سفارش
مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه " یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد " ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاين نیز قراردادی است که از طریق "داده پیام" منعقد می گردد.

ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد.
قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابراز شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است، و ملزم به پرداخت وجه خدمات و يا كالا می باشد.
توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.

با آرزوی توفيق و سلامتی
مديريت سايت آگهی موبايل
حميد رضا دهقان