درباره ما

«سعی ما مرتفع كردن نيازشما است»
با آگهي موبايل هميشه در دسترس باشيد

درسايت فوق با درج آگهی و پرداخت هزینه ای بسيار اندك قادرخواهيد بود تا تخصص، شغل و حرفه خود را ار طريق اپلیكیشن آگهی موبایل دراختيار عموم قراردهید.
امروزه و در عصر الكترونیك نيازهای بيشماری را می توان پیدا كرد كه هر كدام می تواند سطح دسترسی افراد و همگان را برای رسیدن به موارد مورد نيازخود برآورده كند.
اینکه اعتقاد داشته باشید اقتصاد درحال رکود است یا نه، بیشتر به این بستگی دارد که تحت تاثیر سخنان چه کسی باشید و یا اینکه اوضاع موجود اقتصادی تا چه اندازه مستقیما برکسب و کارتان اثر گذاشته باشد.
اگر اوضاع راکد اقتصادی شما را به¬عنوان صاحب یک کسب و کار نگران می کند، بهتر است یک برنامه بازاریابی و فروش تهاجمی را تدارک ببینید.
اگر همیشه کالا و خدمات شما متناسب با نیاز مشتریان و درجهت مرتفع نمودن آن باشد، مطمئنا درشرایط رکود اقتصادی درمقایسه با دیگران ازگردش بهتری برخوردار خواهید بود، زیرا فروش آنچه که به کالا یا خدمات لوکس شهرت دارد در چنین شرایطی به حداقل می رسد.

درچنین شرایطی، اگر کالا یا خدمات شما به عنوان یک ضرورت شناخته نشود، آنگاه بایستی تلاش نمائید تا آنجا که می توانید این ضرورت و اهمیت را برای مشتریان و مخاطبین خود توجیه و تفهیم نمائید.
در این حالت بایستی یک مسئله را حل کنید،
باید مرتفع نمودن نیاز مشتری با قیمتی بسیار رقابتی را سر لوحه کار خود قرار داده و سعی نمائید صرفا برپرداخت هزینه های اثر بخش به عنوان راه کاری برای صرفه جوئی متمرکز شوید. همچنین بایستی با راه اندازی یک برنامه بازاریابی از نظرات مشتری و نحوه رفتار وی با خبر بوده تا بتوانید به اقدامی مناسب دست بزنید
جاروجنجال و هیاهوی تبلیغاتی و تکرارویژگیهای محصول یا خدماتتان جز هزینه های اضافی حاصلی برایتان نخواهد داشت.
باید خود و سازمان تان را تامین کننده چیزی کنید که مشتریان نیازمند آن هستند. این بدان معنی است که باید با هروسیله ممکن از پرسشنامه، صندوق پیشنهادات و انتقادات، ارسال نامه یا پست الکترونیک، مصاحبه حضوری وتلفنی ویا ... در یک ارتباط مستمر از نظرات مشتریان و آنچه بدنبال آن هستند با خبر باشید تا بتوانید بموقع عکس العمل متناسب داشته باشید.
درشرایط رکود اقتصادی، برنامه بازاریابی خود را برمعرفی کالا و حتی اطلاع رسانی و تبلیغات در مورد ویژگیهای آن به مشتریان متمرکز نکنید.
درعوض به فکر دو ویژگی فوق یعنی رفع نیاز مشتری و قیمت رقابتی باشید.
از همه مهمتر اینکه به هر حال لازم است که ارتباط خود را همانطور که در بالا بدان اشاره شد با مشتریان موجود حفظ کنید، زیرا پس از این رکود، همین دسته از مشتریان هستند که دوباره مخاطبین پروپا قرص شما خواهند بود.
علاوه بر اینها میتوانید درچنین موقعیت هائی به فعالیتهای صنفی بخصوص فعالیتهائی که نیازمند صرف هزینه نمی باشد و مرتفع نمودن مسائلی که در حوزه منافع مشترک گروهی برایتان حادث شده بود بپردازید. زیرا اینگونه اقدامات که خود از تکنیکهای بازاریابی بوده، اگرچه به غلط ولی در شرایط اوج و شلوغی کار، معمولا امکان پذیر نیست.
در شرایط بد اقتصادی ، مردم عموما به دنبال بهانه ای برای شادی می گردند. از خلاقیت های خود استفاده نمائید و عرضه کالا و خدمات خود را با شادی عجین نموده، لبخند را بر لب مشتریان خود بنشانید. فراموش نکنید که شما نه تنها می خواهید نیاز مردم را برآورده کنید، بلکه آنان برای خرید از شما بایستی دلایل محکمی داشته باشند.
درپایان
ما سعی کردیم درنرم افزارآگهي موبايل تمامي موارد ذكر شده را رعايت كرده و بستری متناسب با مشتریان شما فراهم کرده تا بتوانند بهترین گزینه ها را انتخاب کرده و خود را متفاوت ببینند و شما هم متفاوت با آنچه تا به حال بوده اید گام بردارید .
خود را معرفي كرده تا هميشه در دسترس قرارداشته باشيد .
نظرات و ایده ها و راه کارهای ناب شما کمکی بس بزرگ به خانواده بزرگ آگهي موبايل و عموم خواهد بود.
لطفا درصورتیکه تمایل به همراهی ما داشتید ازطریق فرم تماس با ما در ميان بگذاريد.
با تشکر
مديريت سايت حميد رضا دهقان